BLOGMAS 2020. Top 5 świątecznych filmów

Cześć, dzisiaj pierwszy dzień grudnia, czy czujecie nadchodzące święta? Jeśli tak, to świetnie, ale jeśli nie to pomogę wam pomóc poczuć te magiczne chwile. Od dzisiaj razem z Olicją tworzymy BLOGMAS. Mam nadzieję, że spodobają wam się nasze posty o świętach oraz szybciej wam miną zimowe dni. Dzisiaj chcę wam przedstawić pięć moich ulubionych filmów, które mają związek ze świętami Bożego Narodzenia, a więc zaczynajmy!

1. Grinch: świąt nie będzie

Jest to film z 2000 roku, który opowiada o zielonym, włochatym stworzeniu, które nie lubiło świąt i chciało zapobiec temu, aby one się odbyły w miasteczku Ktosiowo. Jest również nowsza wersja filmu – animowana z 2018 roku, jednak nie podoba mi się tak bardzo jak wersja pierwotna. Według mnie film z aktorami jest dużo lepszy i ciekawiej się go ogląda. Grinch jest moją bajką dzieciństwa dlatego do dzisiaj bardzo kojarzy mi się ze świąteczną aurą.
2. Zamiana z księżniczką część 1 i część 2

Akcja w filmie odbywa się w okresie świątecznym i opowiada o księżniczce i zwykłej dziewczynie, która pragnie zostać świetną cukierniczką. Na konkursie spotykają się po raz pierwszy i okazuję się, że wyglądają identycznie, zamieniają się rolami. A po co? Dowiecie się oglądając pierwszą część filmu. A w drugiej części znajduję się dalsza ich przygoda w następne święta. Filmy są genialne i mają super klimat.


3. Kronika Świąteczna

Dzieci próbują przyłapać Świętego Mikołaja. Niestety kończy się to rozbiciem jego sań. Święta są zagrożone, więc teraz one muszą pomóc ocalić Boże Narodzenie. Dzieciaki są zmotywowane, bo nie chcą do końca życia dostawać rózgi. Film jest godny polecenia oraz bardzo wciągający, idealny na rodzinne wieczory.4. Dash i Lily

Jest to serial, bardzo pokochałam, opowiada o chłopaku, który nie lubi świąt oraz o dziewczynie, która uwielbia ten cudowny i magiczny czas. Poznają się przez czerwony notes, który pomaga im się poznać. Odkrywają w sobie inne oblicza. Niestety jest tylko jeden sezon, czekam niecierpliwie na drugi, gdyż moje serce zostało skradzione.


5. Świąteczny rycerz

Film opowiadający o nauczycielce, która przestała wierzyć w miłość i poznała rycerza, który w magiczny sposób przybył z XIV wieku. Rycerz zakochuje się w kobiecie i odmienia jej życie. Film jest dosyć nowy bo z 2019 roku, jest również warty obejrzenia. Romantycy na pewno go pokochają.


Mam nadzieję, że któryś z filmów was oczaruję. A znacie już któreś z nich? Co o nich sądzicie?

Wiki

Komentarze

 1. Nie oglądałam żadnego z tych filmów:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądałam wszystkie prócz ostatniego, chyba to nadrobię haha:)
  rilseeee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. I didn't watch any of these movies. Thank you so much for sharing.

  New Post - https://www.exclusivebeautydiary.com/2020/12/babor-hsr-lifting-cream-filorga-hydra.html

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty